Jaunumi

Mūsu auto rezerves daļu veikalā ir lielākais rezerves daļu sortiments pilsētā jebkuram auto modelim. Mūsu auto rezerves daļu veikals pārstāv tādus palasules slavenus zīmolus, kā Lemford, Continental, Castrol, Comma, Shell, Bosch, K27, Osram, Remsa, Mahle, INA, Swag, SKF, Monroe, KYB, Airtex, Pirelli, Deta, Duracell, NGK un vēl daudz dažādu zīmolu no visas pasaules.

Cenās vienmēr esam elastīgi, dosim padomu par jebkuru auto rezerves daļu un tās uzstādīšanu.

Rezerves daļas kuras pēc iegādes neder vai ir brāķis ir iespējams atgriest un saņemt vajadzīgo detaļu uzrādot pirkuma čeku.

Auto rezerves daļu veikalā veicam pasūtījumus jebkurai auto rezerves daļai tās pašas dienas ietvaros ar iespēju saņemt rezerves daļu konkrētās darba dienas ietvaros.

SIA “Dzinējs” darba laiks: Rezerves daļu veikals, darba dienās: 8.00 – 19.00,

Sestdiena: 9.00 – 15.00 , svētdiena: brīvdiena

 

Vasaras riepu sezona ir klāt un tā ir atnākusi ar Tukumā lielāko automašīnu riepu klāstu!
Pirelli, Yokahama, Nokian, GoodYear, Dunlop, Michelin, Hankook, Falken, MOMO, GTradial, Sailun un šogad arī Kumho, Kleber, Lauffen, MAXXIS un daudz citu ražotāju riepas.
Ir iespējams pasūtīt arī moto, kravas transporta līdzekļu, industriālās un lauksaimniecības tehnikas riepas. Pieejami arī lietie diski par ĪPAŠĀM CENĀM tieši Jums!

Piedāvājam nomainīt Jūsu izvēlētās riepas mūsu SIA “Dzinējs” auto servisā.

Plašāku informāciju par Jums interesējošo riepu izmēriem un cenu jautāt pārdevējiem vai skatīt mājas lapā : www.pkp.lv


 

Auto servisa centrs SIA ”Dzinējs” piedāvā iegādāties LIETOS DISKSUS īpaši Jūsu automašīnai.
Mūsu auto servisa centrā ir piejami augstas kvalitātes Āzijas ražoti NANO lietie diski, vidējās klases Eiropā ražoti  MOMO, ALUTEC, DEZENT, MAC, DOTZ, ENZO lietie diski, kā arī  PREMIUM klases BBS, OZ, AVUS, SPARCO, un FONDMETAL lietie diski.
Sīkāka informācija mājaslapā: pkp.lv

IMG_3850


 

THULE

15
Thule ir zviedru Jumta bagāžnieku ražotājs un izstrādātājs, kas piedāvā Premium segmenta jumta bagāžniekus, riteņu turētājus un jumta šķērsstieņus klientiem ar visaugstākajām kvalitātes un dizaina prasībām.


 

Remontējot auto SIA “Dzinējs” autoservisā

Rezerves daļām – 20% atlaide


 

Autocentrā SIA “Dzinējs” vējstiklu mazgāšanas šķidrums “BULDOZER” -21°C 5L Ziemas- 4.00 Euro
“BULDOZER” -12°C Ziemas- 3.10 Euro

Ziemas vējstiklu mazgāšanas šķidruma koncentrāts ”PILOT” -60°C, tikai 2.30 Euro


 

Kamasa – TOOLS

11

Plašs rokas instrumentu klāsts automehāniķiem, remontatslēdzniekiem, amatniekiem, visiem, kuri vēlas teicamas kvalitātes uzticamus darbarīkus ar mūža garantiju!


 

Jaunums autocentrā SIA “Dzinējs”, vācu akumulatori BOSCH un austriešu akumulatori DURACELL ar 3 gadu GARANTIJU!
Īpašas cenas draugu kartes īpašniekiem.
8 9 10

 

Iegādājies rezerves daļas kredītā.

7

Līzinga kompānija “InCREDIT GROUP” piedāvā kreditēšanu rezerves daļu, auto riepu, akumulatoru un servisa pakalpojumu iegādei. Pirmā iemaksa 0%.


 

Draugu karte!

6

No 18. Marta iepērkoties servisa centrā SIA “Dzinējs” jums ir unikāla iespēja iegūt savā īpašumā SIA “Dzinējs” Draugu karti, kas nodrosina jums atlaidi rezerves daļām un papildus atlaidi – remontējot auto mūsu servisā. Kā arī jums būs iespēja piedalīties mūsu rīkotajās akcijās un saņemt papildus bonusus kā mūsu pastāvīgajiem klientiem.

 


 

Dāvanu karte!

Ļoti laba dāvana kādam draugam, kurš interesejas par savu auto un mīl to kopt. SIA “Dzinējs” dāvanu karte!